Φυλετικές Μάχες News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

+2
PsychoFade
foxakos
6 posters

Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  foxakos Mon Mar 29, 2010 9:23 pm

Αρχικά μπράβο για την προσπάθεια σας να φτιάξετε μια εφημερίδα.

Από κει και πέρα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.

Πρώτα από όλα θα πρέπει να μας ενημερώσετε αν η εφημερίδα που κάνετε, την κάνετε για τον χαβαλέ σας ή πιστεύετε ότι μπορείτε αντάξια να είστε η επίσημη εφημερίδα των φυλετικών. (τυπική ενημέρωση) Το οποίο παίζει πολύ σημαντικό ρόλο, από την προώθηση της στο φόρουμ μέχρι και την κατοχύρωσης της η τον αποκλεισμό της από το φόρουμ.

Αυτό φυσικά δεν θα γίνει από το πρώτο κιόλας τεύχος. Αφού δούμε τι μπορείτε να κάνετε και να προσφέρεται, τότε θα καταλήξουμε στο αν το φόρουμ σας αναγνωρίσει σαν επίσημη εφημερίδα. Δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης κτλ.
Απλά είναι ευνόητο ότι δεν γίνεται κάθε 2-3 μήνες να υπάρχει και νέα εφημερίδα. Αν δεν εδραιωθεί σαν θεσμός πχ μια φορά το μήνα έστω. Δεν θα μπορούμε να σας στηρίξουμε και θα έρθουμε και εμείς σε δύσκολη θέση.

Άρα σκεφτείτε μεταξύ σας σαν ομάδα το αν μπορείτε να ανταπεξέλθετε. Ναι είναι νωρίς ακόμα για κάτι τέτοιο, αλλά πρέπει τουλάχιστον να ξέρουμε πόσο αποφασισμένοι είστε. Επίσης θέλω και μια λίστα με τα επίσημα μέλη σας.

Ελπίζω το ύφος μου να μην ήταν επιτακτικό, απλά επειδή με ενδιαφέρει πολύ το θέμα να προωθεί, πιστεύω να γίνει σωστά και όλα να πάνε καλά. Άρα καλές επιτυχίες. Από μένα θα έχετε την στήριξη που χρειάζεστε. Άρα περιμένω απαντήσεις εδώ
foxakos
foxakos

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 6
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-26
Τόπος : ban hammer's anvil

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Mon Mar 29, 2010 9:44 pm

Το εκτιμώ αυτό το θέμα. Θα απαντήσω λοιπόν στο πόστ σου. =]

Κατ' αρχήν, θέλουμε η εφημερίδα να είναι η επίσημη εφημερίδα των φυλετικών μαχών. Γι' αυτό το λόγο, εγώ και τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας θα βάλουμε τα δυνατά μας για να βγεί το πρώτο τεύχος όσο το δυνατών καλύτερο. Βέβαια, δεν θα περιοριστούμε στο πρώτο τεύχος, αλλά και στα επόμενα. Ως ομάδα μαθαίνουμε από τα λάθη μας και βελτιωνόμαστε.

Παραδέχομαι ότι το πρώτο τεύχος έχει καθυστερήσει λίγο. Οφείλεται ίσως στην έλλειψη συνεννόησης μεταξύ των συντακτών της εφημερίδας. Θα φροντίσω προσωπικά να μην επαναληφθεί όταν θα είμαστε στα πρόθυρα του δεύτερου τεύχους. Παραδέχομαι ότι είναι απαράδεκτο να καθυστερεί τόσο πολύ η εφημερίδα. Από εκεί και πέρα, θα δούμε πόσο γρήγορα πάμε και θα βγάλουμε ένα πρόγραμμα. Αν είμαστε γρήγοροι, ένα τεύχος την εβδομάδα. Αν αργούμε λίγο περισσότερο, ένα τεύχος ανά δύο εβδομάδες και πάει λέγοντας. Όχι όμως παραπάνω από ένα μήνα.

Όσο για τα μέλη, θα ξεκαθαριστούν όλα μετά την έκδοση του πρώτου τεύχους. Όσοι δεν έχουν συμβάλλει καθόλου, θα φύγουν από την ομάδα. Συγγνώμη κιόλας, αλλά δεν γίνεται να είμαστε full από μέλη που δεν προσφέρουν και τίποτα. Το ποιοί θα φύγουν είναι θέμα δικό μου και του Ραφαέλλου.

Ελπίζω να σε κάλυψα.
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  panagiotisk Mon Mar 29, 2010 9:46 pm

εγω ως μελος της ομαδας της εφημεριδας πιστευω πως θα τα καταφερουμε.

για μια φορα τον μηνα εινα εφικτο κατα την γνωμη μου.


ορεξη υπαρχει.σε συνδυασμο με λιγο χρονο ολα θα πανε καλα.


παναγιωτης(panagiotisk)
panagiotisk
panagiotisk
Συντάκτης

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Πόντοι : 30
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-22
Τόπος : Λάρισα

http://www.football-manager.gr

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  foxakos Mon Mar 29, 2010 9:54 pm

Ναι η απάντηση σου με κάλυψε πλήρως. Ο χρόνος δεν έχει σημασία για το ποτε θα αρχίσει να εμφανίζεται η εφημερίδα για πρώτη φορα, σημασία έχει αφού εμφανιστεί να βγαίνει μια φορα τον μηνα τουλάχιστον. Το παραπάνω από μια φορα τον μηνα είναι δικό σας θέμα. Όσο πιο συχνά τόσο πιο καλά. Αλλα δεν χρειάζεται να τρελαθείτε κιόλας και κάνει "κοιλια" η εφημερίδα.

Κάτι τελευταίο. Προφανώς το περιεχόμενο της εφημερίδας πρέπει να είναι πρέπον. Τυπική αναφορά και αυτή. Απλά να αποφύγετε θέματα που μπορεί να φέρουν αντιδράσεις.

Αυτά από εμένα. Και πάλι καλές επιτυχίες τότε και περιμένουμε το πρώτο φύλλο με αγωνιά rabbit
foxakos
foxakos

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 6
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-26
Τόπος : ban hammer's anvil

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Mon Mar 29, 2010 10:07 pm

Το περιεχόμενο είναι κάτι που εννοείται. Ακούτε όλοι εσείς που θέλετε να μοιράσουμε copiες της Τζούλιας μαζί με την εφημερίδα? Razz
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Mon Mar 29, 2010 10:09 pm

{Double post ftw}

Θα παρακαλούσα να κλειδωθεί/διαγραφεί το τρέχον θέμα στο Off-Topic με τίτλο "Φυλετικές Μάχες News" ώστε να δημιουργηθεί στη θέση του ένα πιο "καθαρό" θέμα.

Έτσι και αλλιώς, όλα τα recruitments θα γίνονται αποκλειστικά και μόνο σε αυτό το site. Όχι στο external.

Ευχαριστώ.
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  foxakos Tue Apr 06, 2010 6:41 pm

Τα πρώτα παράπονα.

Παιδιά πίστευα ότι η εφημερίδα ήταν του φόρουμ και όχι κάποιου συγκεκριμένου χρήστη. Για να συνεχίζουμε να υποστηρίζουμε την εφημερίδα και σαν ιδέα αλλά και πρακτικά, πρέπει η εφημερίδα να αντιπροσωπεύει όλη την ομάδα της.

Για να μιλήσω πιο συγκεκριμένα, σταράτα και καθαρά.

Ο χρήστης ραφαελλος λόγω παραβάσεων στο φόρουμ εισέπραξε ποινή απομάκρυνσης 1 μήνα από το εξωτερικό φόρουμ. Παραλαυτά νιώθοντας "ηθική" υποχρέωση? Έκανε δεύτερο λογαριασμό για να συνεχίσει να ποστάρει στοιχεία για την εφημερίδα.
Η δημιουργία πολλαπλού λογαριασμού για αποφυγή ποινής, αποτελεί παράβαση. Ακόμα και έτσι, του επέτρεψα να συνεχίσει να ποστάρει μέσω του fyletikes maxes news επειδή είχε το όνομα της εφημερίδας, με την συμφωνία ότι θα ποστάρει μόνο για την εφημερίδα και πουθενά αλλού μιας που θα την αντιπροσωπεύει. Ο λόγος του αθετήθηκε και έτσι το fyletikes maxes news αντιμετωπίστηκε ως διπλός λογαριασμός και απομακρύνθηκε.

Δεν γνωρίζω αν ο επίσημος αντιπρόσωπος σας είναι ο χρήστης ραφαελλος. Αλλά από την στιγμή που έχει παραβιάσει τους κανόνες δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στο φόρουμ μέχρι να τελειώσει η ποινή του. Άρα μέχρι να έρθει η άρση του αποκλεισμού του, να βάλετε άλλον αντιπρόσωπό να ανακοινώσει τα update της εφημερίδας.

Επαναλαμβάνω ότι η εφημερίδα δεν είναι ατομική προσπάθεια άλλα συλλογική και έτσι φανατισμοί δεν χωράνε.

Συνεχίστε την καλή δουλειά, any feedback is welcome.
foxakos
foxakos

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 6
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-26
Τόπος : ban hammer's anvil

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Tue Apr 06, 2010 6:52 pm

Το έχω υπ' όψην μου. Δεν θα επαναληφθεί, μην ανησυχείς.

Θα ακολουθήσει Global Announcement με poll (δημοσκόπηση) για να αποφασίσει το φόρουμ τον επόμενο αντιπρόσωπο.

Αυτά από εμένα.
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  Rafaellos G9 Tue Apr 06, 2010 7:02 pm

foxakos wrote:Τα πρώτα παράπονα.

Παιδιά πίστευα ότι η εφημερίδα ήταν του φόρουμ και όχι κάποιου συγκεκριμένου χρήστη. Για να συνεχίζουμε να υποστηρίζουμε την εφημερίδα και σαν ιδέα αλλά και πρακτικά, πρέπει η εφημερίδα να αντιπροσωπεύει όλη την ομάδα της.

Για να μιλήσω πιο συγκεκριμένα, σταράτα και καθαρά.

Ο χρήστης ραφαελλος λόγω παραβάσεων στο φόρουμ εισέπραξε ποινή απομάκρυνσης 1 μήνα από το εξωτερικό φόρουμ. Παραλαυτά νιώθοντας "ηθική" υποχρέωση? Έκανε δεύτερο λογαριασμό για να συνεχίσει να ποστάρει στοιχεία για την εφημερίδα.
Η δημιουργία πολλαπλού λογαριασμού για αποφυγή ποινής, αποτελεί παράβαση. Ακόμα και έτσι, του επέτρεψα να συνεχίσει να ποστάρει μέσω του fyletikes maxes news επειδή είχε το όνομα της εφημερίδας, με την συμφωνία ότι θα ποστάρει μόνο για την εφημερίδα και πουθενά αλλού μιας που θα την αντιπροσωπεύει. Ο λόγος του αθετήθηκε και έτσι το fyletikes maxes news αντιμετωπίστηκε ως διπλός λογαριασμός και απομακρύνθηκε.

Δεν γνωρίζω αν ο επίσημος αντιπρόσωπος σας είναι ο χρήστης ραφαελλος. Αλλά από την στιγμή που έχει παραβιάσει τους κανόνες δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στο φόρουμ μέχρι να τελειώσει η ποινή του. Άρα μέχρι να έρθει η άρση του αποκλεισμού του, να βάλετε άλλον αντιπρόσωπό να ανακοινώσει τα update της εφημερίδας.

Επαναλαμβάνω ότι η εφημερίδα δεν είναι ατομική προσπάθεια άλλα συλλογική και έτσι φανατισμοί δεν χωράνε.

Συνεχίστε την καλή δουλειά, any feedback is welcome.

Foxako,

Καταρχήν η συμφωνία μας ήταν να μην "spammάρω" σε θέματα σημαντικά που δεν ανήκουν στο θέμα Off-Topic. Εγώ συμφώνησα μαζί σου. Σήμερα όμως είπα να γράψω σε ένα spamm post έτσι ώστε με ευκαιρία να ανακοινώσω ότι σύντομα θα διαβάσουν το δεύτερο τεύχος τις εφημερίδας. Μετά από μια ερώτηση που σου έκανα επειδή δεν κατάλαβα τις με ρώτησες μου έριξες μονομιάς ban. Και θέλω να τονίσω πως δεν θεωρώ την εφημερίδα δική μου αλλά ολόκληρης της ομάδας. Ακόμα όταν είπατε ότι θα μας βοηθούσατε σε ότι σας ζητούσαμε σχετικά με την εφημερίδας εμείς ευχαριστήσαμε για αυτό και ότι κάποτε θα χρειαστούμε κάποια βοήθεια. Εγώ προσωπικά έστειλα ένα μήνυμα για βοήθεια αλλά κανένας CoMa/Admin/Mod δεν μου απάντησε. Δεν πειράζει που με banαρες αλλά δεν κατάλαβα τον λόγο

Ραφαέλλος

Rafaellos G9

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Πόντοι : 42
Υπόληψη : -3
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Ηλικία : 27
Τόπος : Κύπρος, Αυδήμου

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  Rafaellos G9 Tue Apr 06, 2010 7:04 pm

PsychoFade wrote:Το έχω υπ' όψην μου. Δεν θα επαναληφθεί, μην ανησυχείς.

Θα ακολουθήσει Global Announcement με poll (δημοσκόπηση) για να αποφασίσει το φόρουμ τον επόμενο αντιπρόσωπο.

Αυτά από εμένα.

Μάριε εσύ θα εκπροσωπείς στο forum επειδή ξέρεις από αυτά.

Rafaellos G9

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Πόντοι : 42
Υπόληψη : -3
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Ηλικία : 27
Τόπος : Κύπρος, Αυδήμου

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  foxakos Tue Apr 06, 2010 7:13 pm


Foxakos
Raffaelos, ξερεις οτι με φερνεις σε πολυ δυσκολη θεση;

Γιατι εφτιαξες αλλο account;
Οταν αποβαλεσαι απο το φορουμ αυτο δεν σημαινει οτι μπορεις να γυρισεις σε αυτο μεχρι να τελειωσει η ποινη σου με διαφορετικο ονομα.
Και το ξερω οτι εισαι εσυ προφανως.

Για την εφημεριδα εχετε το φορουμ της εφημεριδας για να τα βρειτε. Συννενοειθειτε και βαλε καποιον αλλον να τα ποσταρει. Ετσι και αλλιως η εφημεριδα δεν ειναι δικια σου αλλα της ομαδας. Αρα ο καθενας απο την ομαδα μπορει να ποσταρει πληροφοριες.

Αυτο το account επειδη εχει το ονομα της εφημεριδας θα το σεβαστω και δεν θα το μπαναρω. Αλλα απο αυτο θα γινουν μονο ποστ που θα αφορουν την εφημεριδα και μονο την εφημεριδα. Αμα ποσταρεις με αυτο σε οποιοδηποτε αλλο θεμα, ποσο μαλλον να σπαμαρεις καπου, θα με αναγκασεις να πραξω οπως πρεπει.

Δικαια ανταλλαγη;
Τονιζω οτι τα διπλα account δεν απαγορευονται στο φορουμ. Αλλα αυτα που γινονται απο τον ιδιο χρηστη με σκοπο την αποφυγη της υπαρχουσας τιμωριας μπαναρονται μονιμα. Αρα να εισαι προσεκτικος.



Fyletikes Maxes News
To 3ero kai gia to eftia3a mono gia tin efimerida

den 8a spammaro pou8ena allou

Δεν έχω να συμπληρώσω κάτι άλλο.
foxakos
foxakos

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 6
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-26
Τόπος : ban hammer's anvil

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  DEATHWINNER Tue Apr 06, 2010 7:18 pm

PsychoFade wrote:Το έχω υπ' όψην μου. Δεν θα επαναληφθεί, μην ανησυχείς.

Θα ακολουθήσει Global Announcement με poll (δημοσκόπηση) για να αποφασίσει το φόρουμ τον επόμενο αντιπρόσωπο.

Αυτά από εμένα.

Νομίζω δεν είναι ανάγκη να χάνουμε χρόνο με δημοσκοπήσεις και διάφορα άσχετα... Εάν έχεις όρεξη νομίζω όλοι συμφωνούμε να την αναλάβεις εσυ! Εάν βαριέσαι μπορώ να γίνω και εγώ... Τα υπόλοιπα από msn! Very Happy

Υ.Γ: Στο είπα ότι θα μας μπλέξει... Sad

DEATHWINNER
Διαχειριστής

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Πόντοι : 41
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-22

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  gghln Tue Apr 06, 2010 7:26 pm

Χωρις να θελω να υποβαθμισω τα υπολοιπα μελη της εφημεριδας νομιζω οτι ο Μαριος aka psychofade ειναι πιο καταληλος για την εκποσωπηση της εφημεριδας σας



Ενας ταπεινος σπαμμερ Razz
gghln

gghln

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Πόντοι : 8
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-22

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Tue Apr 06, 2010 7:37 pm

Σας ευχαριστώ όλους που με προτιμήσατε. Very Happy

Αφού το θέλετε, θα εκπροσωπήσω εγώ την εφημερίδα μας.

Το θέμα αυτό δεν θα κλειδώσει, πάντως διαγράφω όλα τα άσχετα ποστ που έκανα και εγώ και τα υπόλοιπα μέλη. Ας το κρατήσουμε καθαρό παρακαλώ.
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  Rafaellos G9 Tue Apr 06, 2010 11:02 pm

DEATHWINNER wrote:.Γ: Στο είπα ότι θα μας μπλέξει... Sad

Λοιπόν Διονύση, εγώ δεν λέω ότι είμαι ο αρχηγός αλλά το μόνο που κάνω είναι να βοηθάω τον Μάριο με το τεύχος και να φτιάχνω καμιά εικόνα. Από την αρχή δεν σε συμπάθησα αλλά ούτε και εσύ. Εγώ δεν είπα τίποτα για να σε προσβάλω αλλά εσύ το έκανες αρκετές φορές. Μέλος τις ομάδας δεν είσαι τότε γιατί το παίζεις μάγκας? Δεν στο λέω για να σε προσβάλω αλλά με έχεις εκνευρίσει αρκετά. Αν δεν ήταν ο Μάριος θα είχες βγει από Διαχειριστής από πολλή καιρό πριν. Ήδη λαμβάνω μηνύματα/παράπονα επειδή είσαι εσύ διαχειριστής.

Rafaellos G9

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Πόντοι : 42
Υπόληψη : -3
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Ηλικία : 27
Τόπος : Κύπρος, Αυδήμου

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Tue Apr 06, 2010 11:12 pm

@Rafaellos G9 και DEATHWINNER:

Σταματάτε εδώ. Έκαστοι.

Αν έχετε παράπονα, στην κατηγορία παράπονα και όχι στα γενικά. Είπαμε να το κρατήσουμε καθαρό...
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  DEATHWINNER Wed Apr 07, 2010 12:35 am

Δεν είπα τίποτα εγώ... Τελικά αναλαμβανεις εσυ έτσι;

DEATHWINNER
Διαχειριστής

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Πόντοι : 41
Υπόληψη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-22

Back to top Go down

Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα. Empty Re: Ομάδα διαχείρισης και Εφημερίδα.

Post  PsychoFade Wed Apr 07, 2010 1:45 am

Ναι τα είπαμε αυτά. :Ρ
PsychoFade
PsychoFade

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Πόντοι : 82
Υπόληψη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-21
Τόπος : Ελλάδα

https://tribal-wars-news.forumgreek.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum